Talep Oluşturma Şartları

  • Paylaş :

Değerli üyemiz, bu geri kazanım / bertaraf talebini alıcıya(geri kazanım / bertaraf firmasına) göndererek aşağıda belirtilenleri kabul etmiş olmaktasınız.

- Talebin oluşturulması ve sisteme gönderilmesi ile, talebi oluşturan firmanın bilgileri(iletişim, ünvan vb.), potansiyel teklif üretici firmalar(geri kazanım / bertaraf firmaları) tarafından görünür hale gelmektedir.

- Oluşturulan talepteki değer ve bilgilerin içeriği, tamamen talebi üreten şahıs ve adına çalıştığı firmanın sorumluluğundadır.

- Oluşturulmuş olan talepler, teklif gelmediği takdirde revize edilebilmektedir. Teklif verilen talepler değiştirilemez, ancak silinebilir.

- Talep üreticileri, aldıkları hizmet hakkında yorum ve değerlendirme yapma hakkına sahiptir. Böylece kaliteli hizmet veren firmaların ayırt edilmesi sağlanmaktadır. Hakaret, küfür vb. içerik bulunan, küçük düşürücü, medeni olmayan yorumlar yayınlanmaz ve yorum yapan firmaların hesapları kapatılabilir.

- Oluşturulmuş olan talepler ile ilgili geri kazanım / bertaraf işi sonuçlanmış ise, talebin sonlandırılması talep üreten firmanın ve teklifi onaylanan firmanın sorumluluğundadır. İşi alan firma, talebi sonlandırmak ister ise tehlikeliatik.com yetkilileri tarafından aranılarak sizden teyit alınacaktır.

- Verilmiş olan teklif ile, teklif veren, talepte belirtilen atık kodunu taşımaya ya da geri kazanım/bertaraf işlemine tabii tutmaya uygun yasal lisanslarının olduğunu beyan ve kabul etmiş sayılmaktadır. Atık Üreticisi (Talep Üreticisi) aksi bir durum söz konusu olduğunda, bunun sorumluluğunun tehlikeliatik.com ve Çevresel Bilişim’de olmadığını ve teklifi veren firma da olduğunu kabul etmektedir.